Teodo u gostima bolji od ABS Primorja

61 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 14.03.2013. 23:09h

Iako oslabljeni izostankom povrijeđenih Mijovića, Fatića i Radulovića, košarkaši tivatskog Teoda opravdali su ulogu favorita i zasluženo savladali ABS Primorje u gostima sa 70:65.

Domaći su odlično počeli i prvom dijelu igre izgledalo je da Novljani ipak mogu do bodova u utakmici 18. posljednjeg kola Erste lige, koje je odigrano ranije na zahtjev Tivćana i njihovih obaveza u Balkanskoj ligi.

Međutim u drugoj četvrtini gosti iz Tivta su najviše zahvaljujući raspoloženom Manuelu Džonsonu, došli do vođstva koje su čuvali do kraja, a koje je naviše bilo 14 poena razlike (52:66) na pet minuta do kraja meča.

ABS Primorje - Teodo 65:70 (18:17, 15:28, 10:9, 22:16)

Herceg Novi - Dvorana Sporskog Centra u Igalu. Gledalaca 100. Sudije: Jokić (Podgorica), Šundić (Podgovica) , Kićović (Bar) .

ABS Primorje: Ratković 19, Dabović 7, Boričić 11, D. Arapović 2, Savić, Bulaja, S. Arapović 9, Spajić, Karalić 5, Baćović 8, Radak 4, Roganović.

Teodo: A. Crepulja 3, Tepavčiević 7, Pekić 8, Bošković 7, Subotić 12, P. Crepulja, Džonson 22, Kunjić 3, Kasalica, Perović 8, Lučić.