Ulcinj pružio snažan otpor šampionu

Arbitri sredinom posljednje četvrtine isključili Vladimir Dragičevića, kapitena Podgoričana
Vladimir Dragičević, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 01.04.2011. 20:11h

Ulcinj je pružio snažan otpor aktuelnom šampionu, ali nedovoljno da napravi senzaciju. Domaći sastav je odlično odigrao prvo poluvrijeme kada je stekao šest poena prednosti (38:32).

U nastavku Podgoričani su pojačali ritam i preokrenuli rezultat. Sredinom posljednje dionice gosti su imali 15 poena prednosti, nakon čega je Vladimir Dragičević, zbog prigovora, dobio dvije tehničke greške, a samim tim i isključenje.

Ulcinj je to iskoristio, pogodio četiri bacanja, potom trojku i najavio neizvjestan finiš. Međutim, igrači Budućnosti nisu dozvolili domaćinu da slavi.

Ulcinj - Budućnost 69:72 (16:14, 22:18, 11:28, 20:12)

Ulcinj - Dvorana: SC “Gimnazija”. Gledalaca: 800. Sudije: Lepetić (Herceg Novi), Rutešić (Nikšić), Kaluđerović (Herceg Novi).

Ulcinj: Latković, Tepavčević 18, Milošević 15, A. S. Radulović 2, A. Z. Radulović 5, Đurković 4, Jevtić 4, Klikovac, Mijović 8, Mihajlović, Krstović, Mijajlović 13.

Budućnost: Šćekić 10, Mihailović 5, A. Popović 16, Barović, Otašević 5, Dragičević 12, Simonović 6, Dubljević 7, Đukanović, Šehović 3, Milošević 8.