Zeta 2011 savladala Jedinstvo

1 komentar(a)
Ažurirano: 22.12.2013. 21:48h

U zanimljvom meču, Zeta 2011 je poslije dobre igre savladala Jedinstvo. Gosti su dobro otvorili duel i nakon 10 minuta vodili 28:19, ali su potom Bjelopoljci zaigrali agresivnije i do poluvremena prišli na minus jedan (42:41).

Utakmica je prelomljena u trećem periodu, kada su izabranici Srđana Mandića povećali razliku na 14 poena i do kraja sigurnom igrom kontrolisali zbivanja na parketu.

Jedinstvo - Zeta 2011 65:82 (19:28, 22:14, 8:21, 16:19)

Bijelo Polje - Dvorana „Nikoljac“. Gledalaca: 200. Sudije: Dragojević, Savović i Šanjević (Podgorica)..

Jedinstvo: Kovačević, Fisik, Jovanović, Radović, Vuković 15, Omerović 9, Babača 8, Mušović, Konatar, Ljujić 13, Jeknić 2, Drašković 18.

Zeta 2011: Raičević 14, Knežević, Brajković, Bogojević 18, Koljević 3, Milićević, Ćalić 2, Jocović 18, Kovačević, Sekulović 17, Vučković, Rakočević 10.