Zvezda bez odbrane i otpora u Vitoriji

6 komentar(a)
Zvezda košarka, Foto: Beta
Ažurirano: 02.02.2018. 21:26h

Na četvrtom evroligaškom gostovanju u Vitoriji, Crvena zvezda je doživjela prvi poraz - nakon tri pobjede nad Baskonijom u gostima, "crveno-bijeli" večeras nisu mogli ni da priprijete.

Domaćin je slavio 103:84.

Broj primljenih poena govori u kakvom je stanju bila odbrana šampiona ABA lige. Baskonija je u prvih 10 minuta postigla 27 poena, uhvatila ritam koji rival nije mogao da prati.

Met Džening je bio šuterski raspoložen - svih 18 poena postigao je iz šuta za tri, a najefikasniji je bio Rodrig Buboa sa

U Zvezdinom timu jedini raspoložen bio je Dilan Enis sa 19 poena.

"Crveno-bijeli" imaju skor od osam pobjeda i 13 poraza, plasman u četvrtfinale je daleko.

Osmoplasirani Makabi ima tri trijumfa više.

Himki je večeras savladao Unikagu 68:66, a Bamberg bio ubjedljiv protiv Panatinaikosa 95:74.