Mlada reprezentacija Crne Gore pobijedila Srbiju

Jedini gol za izabranike Mojaša Radonjića postigao je Ilija Vukotić iz penala u 55. minutu.
181 pregleda 4 komentar(a)
Ilija Vukotić, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 15.11.2018. 14:07h

Mlada reprezentacija Crne Gore savladala je odgovarajuću selekciju Srbije, u prijateljskom meču u Petrovcu sa 1:0.

Jedini gol za izabranike Mojaša Radonjića postigao je Ilija Vukotić iz penala u 55. minutu, koji je izborio Ognjen Stijepović.

Igrač Sampdorije je presjekao loptu na sredini terena, krenuo prema golu protivnika, ali ga je na vrhu šesnaesterca zakačio Uroš Račić...

Nova generacija mlade selekcije Crne Gore, sastavljena od igrača koji će imati pravo nastupa u narednom ciklusu kvalifikacija, u ponedjeljak će na "DG areni" u Lješkopolju odmjeriti snage sa Makedonijom.

CRNA GORA - SRBIJA 1:0

Petrovac . Stadion pod Malim brdom, Petrovac. Sudija: Nikola Cvijović. Strijelac: Ilija Vukotić 55. (penal). Žuti kartoni: Bubanja, Merdović, Marušić, Carević (Crna Gora), Lambulić, Vlalukin (Srbija).

Crna Gora: Lazar Carević, Luka Malešević (od 46. Filip Šćekić), Marko Merdović (od 87. Andrija Ražnatović), Miloš Drinčić, Janik Filipović (od 87. Nikola Kumburović), Vladan Bubanja (od 73. Dušan Bakić), Meris Skenderović (od 61. Aleksa Marušić), Ilija Vukotić (od 87. Lazar Vučićević), Ognjen Stijepović, Vasilije Terzić (od 46. Anđelko Jovanović), Balša Sekulić (od 61. Marko Miličković).

Selektor: Mojaš Radonjić.

Srbija: Marko Ilić (od 46. Aleksandar Stanković), Aleksa Terzić, Erhan Mašović, Njegoš Petrović (od 77. Đorđe Jovanović), Luka Adžić (od 83. Aleksandar Mesarović), Dejan Joveljić, Uroš Račić (od 61. Dušan Joković), Strahinja Jovanović (od 61. Aleksandar Đorđević), Zarija Lambulić (od 61. Veljko Birmančević), Jovan Vlalukin, Petar Mićin.

Selektor: Goran Đorović.