Nina Radenović do zlata preko viceprvakinje Evrope

Crnogorska selekcija je u konkurenciji 20 zemalja već osvojila šest medalja, sjutra ima priliku za još tri
1171 pregleda 0 komentar(a)
Nina Radenović

Crnogorska bokserska selekcija nastavila je sjajan rezultatski niz uspjeha od starta sezone. Na 2. Evrokupu u Brčkom u konkurenciji 20 zemalja, dan prije kraja turnira naša selekcija ima tri zlata, dva srebra i bronzu.

Blistala je omladinka Budve, Nina Radenović koja je u finalu bila bolja od aktuelne evropske viceprvakinje. A zlatne medalje osvojili su i Edin Alković i Viktor Mihailović. Ninina sestra Nela je izgubila preglasavanjem u finalu, a srebro je pripalo i Petru Liješeviću. Bronzu je zaslužila Tamara Radunović.

Saldo izabranika Boška Draškovića biće poznat tek danas, nakon finalnih borbi Nenada Markovića i Miloša Krasnićija, a u borbe za medalje su i ispred Stefana Savkovića.