PSŽ 11 od 11 - "sveci" osvojili "Velodrom"

PSŽ izjednačio rekord Totenhema u sezoni 1960/1961, koji je do sada bio jedini tim iz tzv. liga petice koji je vezao 11 trijumfa na početku šampionata
50 pregleda 0 komentar(a)
Kilijan Mbape, Foto: Reuters
Ažurirano: 28.10.2018. 22:00h

Aktuelni prvak Francuske Pari Sen Žermen dominira ove sezone u prvenstvu. "Sveci" su slavili u svih odigranih 11 kola, a posljednju pobjedu su izvojevali na terenu najljućeg rivala, Velodromu u Marseju - 2:0.

Time su izjednačili rekord Totenhema u sezoni 1960/1961, koji je do sada bio jedini tim iz tzv. liga petice koji je vezao 11 trijumfa na početku šampionata.