Radonjićev Bajern stao u posljednjoj četvrtini, Brose izjednačio u seriji

2 komentar(a)
Dejan Radonjić, Foto: Fcbayernbasketball
Ažurirano: 23.05.2018. 19:55h

Košarkaši Bajerna, našeg trenera Dejana Radonjića, poraženi su od Brose Basketsa u drugom meču polufinala plej-ofa njemačkog šampionata - aktuelni prvak slavio je na svom terenu 78:65 i izjednačio u seriji na 1:1.

Bajern je vodio tri četvrtine, da bi u posljednjoj potpuno stao u napadu, za deset minuta postigao svega šest poena.

Brose, u čijem je stručnom štabu Vlado Šćepanović, na kraju je stigao do ubjedljivog trijumfa.

Dorel Rajt je bio najbolji igrač meča sa 22 poena i osam skokova, u Bajernu najefikasniji Džared Kaningem sa 16.

Treći meč u seriji koja se igra na tri pobjede na programu je u subotu u Minhenu.