Real suvereni lider, Serhio Ramos ispisuje istoriju najvećeg kluba i lige

Luki Joviću je trebalo četiri minuta na terenu da postavi konačnih 4:1 u Pamploni
2722 pregleda 0 komentar(a)
Serhio Ramos jedini pogađa 17 godina zaredom u La Ligi
Ažurirano: 09.02.2020. 18:18h

Real Madrid će ostati lider La Lige, bez obzira na ishod večerašnjeg utakmice Betis - Barselona.

Kraljevski klub je preokretom slavio u Pamploni 4:1. Osasuna je povela golom Garsije u 14. minutu.

Real je preokrenuo pogotcima Iska u 33. i Serhia Ramosa pet minuta kasnije.

Serhio Ramosu, kapitenu Reala je to 90. pogodak u dresu Reala u svim takmičenjima, što je impozantna cifra za jednog štopera. Jedini u ligi pogađa 17 godina zaredom, još od prvijenca 26. septembra 2004. u Sevilji.

Lukas Vaskes je u igru ušao u nastavku umjesto Gareta Bejla i pogodio je u 84. minutu, nakon 13 minuta u igri.

Konačan rezultat, nakon samo četiri minuta na terenu, drugim golom u dresu Reala postigao je Luka Jović u drugom minutu nadonade.

Real je na 52 boda, šest i utakmicu više do Barse, dok je Osasuna sa 28 bodova, decswet iznad zone ispadanja.