"Lavice" briljantnom serijom u drugom poluvremenu srušile Slovenke

Crnogorske rukometašice slavile u "Bemax areni" rezultatom 34:30

16052 pregleda 4 komentar(a)

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore je drugi put u četiri dana bila bolja od Slovenije.

Sada u Podgorici, u posljednjem meču EHF Euro kupa - "lavice" su protiv tima Dragana Adžića u "Bemax areni" slavile rezultatom 34:30.

Izabranice Bojane Popović su loše ušle u meč, Slovenke su to znale da iskorite, pa su imale i do pet golova prednosti u prvom poluvremenu.

Na odmor su pošle sa plus tri (18:15), a u nastavku se sve promijenilo - Crna Gora je dala sedam golova zaredom, povele 27:22, deset minuta prije kraja je bilo i 30:23...

Jovanka Radičević je postigla 11 golova, Itana Grbić šest, a četiri Ivona Pavićević..., dok se među stativama istakla Marta Batinović sa 11 odbrana.

Bio je ovo posljednji zvanični meč "lavica" pred šampionat Evrope koji je na programu od 4. do 20. novembra.

Crna Gora je jedan od domaćina EP, uz Sloveniju i Sjevernu Makedoniju.