Berancima bodovi u Bijelom Polju

Zahvaljujući boljoj igri u drugom poluvremenu, rukometaši Berana su slavili u Bijelom Polju (26:24), gdje su ugostili ekipu Sedmerca.
Ažurirano: 12.03.2012. 01:28h

Zahvaljujući boljoj igri u drugom poluvremenu, rukometaši Berana su slavili u Bijelom Polju (26:24), gdje su ugostili ekipu Sedmerca, u utakmici 12. kola Prve muške lige.

Beranci su dobro otvorili meč i u 12. minutu vodili 6:3. Zatim su gosti dominirali, pa su brzo izjednačili, a do poluvremena uspjeli i da steknu tri gola prednosti (11:14).

U uvodnim minutima drugog dijela Barani povećavaju na plus šest, međutim, izabranici Jovice Barjaktarovića se nijesu predavali i u 42. minutu došli su do izjednačenja (18:18).

Zatim se dugo igralo gol za gol a u samom finišu spretniji su bili Beranci i zasluženo došli do trijumfa.

To je drugi trijumf beranskog tima, dok je Sedmerac doživio deveti poraz ove sezone.

Mojkovac je u subotu pred svojim navijačima pljevaljski Rudar 27:24 (10:8), dok su Budvanska rivijera i Sutjeska u petak u Budvi neriješeno 28:28 (13:12).

U posljednjem meču ovog kola u ponedjeljak na Cetinju igraju Cepelin i Lovćen (17 časova)

Berane - Sedmerac 26:24 (11:14)

Bijelo Polje - Dvorana "Nikoljac". Gledalaca: 300. Sudije: Beharević i Čavor (Cetinje). Sedmerci: Berane 8 (7), Sedmerac 5 (3). Isključenja: Berane 2, Sedmerac 10 minuta.

Berane: Pešić (14 odbrana i sedmerac), Čampar, Marsenić 7, D. Barjaktarović, Bogavac, Babović 6, Zonjić 1, V. Bajraktarović, Popović, Fatić, Ivanović, Trifunović, Dervišević 1, Tukić, Radojević 3, Drakulović 6.

Sedmerac: Vuković (16 odbrana i sedmerac), Marvučić, Raičević, Stojanović 2, Desančić 3, Knežević, Babović, D. Vujačić 2, Nikočević 7, R. Vujačić 3, Mitrović 4, Knežević, Ražnatović, Kastratović, Vasiljević 3.