Biseri poraženi od Metalurga

Najmlađi sastav u ligi, koji sa klupe vodi Sandra Kolaković, izgubio je večeras u Skoplju od Metalurga 24:17 (12:10), ali je dobro namučio domaćina, posebno u prvom poluvremenu
51 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 29.03.2013. 20:18h

Rukometašice Bisera doživjele su i 12. poraz u isto toliko mečeva u Regionalnoj ligi - najmlađi sastav u ligi, koji sa klupe vodi Sandra Kolaković, izgubio je večeras u Skoplju od Metalurga 24:17 (12:10), ali je dobro namučio domaćina, posebno u prvom poluvremenu.

Biseri su, čak, imali prednost do polovine prvog poluvremena (6:5), ali je Metalurg na kraju stigao do očekivane šest pobjede, zahvaljujući seriji od 7:2 početkom nastavka za vođstvo od 19:12...

Biseri već u subotu (14) gostuju drugom makedonskom predstavniku, Vardaru.

Metalurg - Biseri 24:17 (12:10)

Skoplje - Dvorana: „Autokomanda". Gledalaca: oko 250. Sudije: Karbeska i Ilijevska (obje iz Makedonije). Sedmerci: Metalurg 3 (3), Biseri 3 (2). Isključenja: Metalurg 2 minuta.

Metalurg: Mečevska 3, Gjorgijeva 4, Antić, Despodovska 5, Andrejeva, Jovanovska, Mladenovska, Nikolić, Nikolovska, Bašić 7 (2), Sazdovska 1, Vaščuk, Jalomiteanu, Ristovska 4, Mitrova.

Biseri: Kostić, Klikovac 5, Rakočević, Despotović 5 (2), Pejović 2, Vukčević 1, M. Mugoša 2, Đurković, Kaluđerović 1, Ivanović, Perović, Goranović, Rečević, D. Mugoša 1.