Danilovgrad pobijedio Mojkovac

68 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 19.03.2014. 21:42h

I to se dogodilo - rukometaši Danilovgrada upisali su prvu pobjedu u Prvoj ligi, pošto su u uzbudljivom meču savladali Mojkovac sa 33:32.

Šampion iz 2011. godine, predvođen sa klupe kapitenom te istorijske ekipe Igorem Bogavcem, uglavnom je vodio, imao i plus četiri u 2. poluvremenu, ali nije mogao da upiše treći trijumf u sezoni, jer je promašio previše zicera.

Izuzetno raspoloženi Mirko Majić i drugovi su preokrenuli, u posljednji minut ušli sa dva gola razlike, pa dileme nije bilo...

Pobjedu u ovom kolu ostvarili su i rukometaši Boke, koji su u subotu u Ulcinju pobijedili istoimeni domaći tim 31:23 (14:11).

Najefikasniji u pobjedničkom timu, koji je upisao šesti trijumf, bio je Marko Martinović sa osam, dok je gol manje postigao Nikola Abramović.

U ekipi Ulcinja, koja je do sada ostvarila po četiri pobjede i poraza, najbolji je bio Nikola Marković sa osam pogodaka.

Meč između Budvanske rivijere i Lovćena je odgođen.

U ovom kolu slobodni su rukometaši Sutjeske.

Danilovgrad - Mojkovac 33:32 (13:15)

Danilovgrad - Gradska dvorana. Gledalaca: 150. Sudije: Mitrović (Podgorica), Vešović (Berane). Sedmerci: Danilovgrad 8 (6), Mojkovac 3 (2). Isključenja: Danilovgrad 4, Mojkovac 10 minuta.

Danilovgrad: Simonović, Cupara, Orović, Otašević 1, Kažić 2, Pavličić 1, Jablan 4, Marković 1, Kovačević 4, T. Perović, B. Perović 7, Mi. Lakić, Mr. Lakić, Majić 13.

Mojkovac: Zejak, Rondović, Drobnjak, Rakočević, Tomović, Barac, Sošić 2, Žurić 8, Mišnić, Kljajević 5, Vuković 4, Savić 9, Kruščić 4.