Debakl Sutjeske u Prešovu

Već nakon 10-tak minuta (9:3) bilo je jasno da Sutjeska ne može da parira objektivno kvalitetnijem protivniku, koji je do kraja samo uvećavao prednost.
98 pregleda 0 komentar(a)
Mirko Majić, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 25.02.2012. 22:00h

Rukometaši Sutjeske doživjeli su pravi debakl u Prešovu – Tatran je večeras slavio 42:22 (19:9), u utakmici 18. kola Seha lige.

Tatran je bio bolji i u Nikšiću (26:20).

Nikšićanin su se držali do 3:3, ali je već nakon serije domaćina od 9:0 bilo jasno da Sutjeska ne može da parira objektivno kvalitetnijem protivniku, koji je do kraja samo uvećavao prednost. Zato je Božidar Mušikić dao šansu svim igračima da osjete kakav je slovački tim.

Nikšićani su upisali 13. poraz, dok je Tatran zabilježio 11. pobjedu.

Tatran Prešov - Sutjeska 42:22 (19:9)

Prešov - Gradska dvorana. Gledalaca: 1.630. Sudije: Brunovski i Čanda (Slovačka). Sedmerci: Tatran 2 (2). Isključenja: Tatran 12, Sutjeska 10 minuta.

Tatran: Krupa, Mažar 2, Kopčo 6, Hrstka 3, Urban 4, Krok 7, Krištopans 6, Verkič, Radčenko 1, Kravčak, Kukrika 1, Čip 4, Guzi, Pejović 1, Pekar 1, Antl 6.

Sutjeska: Jocović, Rakočević, Blečić, Vujović, Bulajić, Šekarić, Ašanin 1, Majić 5, Đođić 2, Rajković, Vučković 1, Nikitović 6, Blagojević 2, Bojanić, Nikolić 3, Čizmović 2.