Kom odolio na "DG areni", novi kiks Bokelja

Mladost je zadržala osam bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Bokelj, uz meč više, ali nije iskoristila veliki kiks Kotorana, koji su na svom terenu igrali 0:0 sa pretposljednjim Jezerom.
57 pregleda 1 komentar(a)
Viktor Trenevski, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 02.12.2018. 18:33h

Mladost iz Lješkopola i Kom igrali su 1:1 u derbiju 19. kola Druge lige.

Vođstvo domaćinu u Lješkopolju donio je Željko Krstović iz penala u 71. minutu, a remi izabranicima Viktora Trenevskog obezbijedio je Radoš Dedić, minut prije kraja.

Dečić je golom Vladimira Vujisića u 11. minutu porazio Otrant-Olimpik, Jedinstvo je pogocima Orhana Hajrovića u prvom i posljednjem minutu dobilo Arsenal sa 2:0, dok su Igali i Berane igrali 1:1 - Bojan Kopitović je doveo domaće u vođstvo, izjednačio je Marko Bugarin, autogolom početkom nastavka.