Lovćen potopio Sutjesku

Meč je prelomljen u 40. minutu kada su izabranici Pera Miloševića serijom 11:1 poveli 20:8…
Nemanja Grbović, Foto: Vesko Belojević
Ažurirano: 14.03.2012. 20:32h

Drugi put u četiri dana, Lovćen je bukvalno potopio Sutjesku na svom terenu, ovoga puta u domaćem prvenstvu.

Iako je susret Cetinjana i Nikšićana slovio za derbi 13.kola, od derbija izgleda nije ostalo ništa.

Opet su Cetinjani odličnom odbranom i organizovanim napadom lako došli do pobjede, a meč je prelomljen u 40. minutu kada su izabranici Pera Miloševića serijom 11:1 poveli 20:8…

Lovćen - Sutjeska 29:15 (12:7)

Cetinje - SC “Lovćen”. Gledalaca: oko 500. Sudije: Mitrović (Podgorica) i Vešović (Berane). Sedmerci: Lovćen 3 (2), Sutjeska 3 (2). Isključenja: Lovćen 6, Sutjeska 8 minuta.

Lovćen: Simić (13 odbrana), Abramović (tri odbrane), Lipovina 2, Jovetić 3, Kaluđerović 1, I. Marković 3, Stanković, Pejović 1, Radović 4, Popović 1, Perišić 2, Lasica 2, Grbović 8, N. Marković, Drašković 2, Latković.

Sutjeska: Rajković (17 odbrana), Jocović, Radulović 1, Ašanin 2, Bulajić, Šekarić 2, Vučković 1, Blagojević 4, Nikitović 3, Nikolić 2, Blečić.