Lovćen se namučio protiv Ulcinja

Malo teže nego što se očekivalo, Lovćen je savladao ekipu Ulcinja 26:25 i tako pobjedom započeo domaće takmičenje.
81 pregleda 1 komentar(a)
Ivan Perišić, Foto: Savo Pelević
Ažurirano: 28.10.2012. 20:06h

Izabranici Pera Miloševića, prilično ležerno su ušli u utakmicu, a gostujuća ekipa sastavljena od mladih igrača, većinom baš sa Cetinja, imalo je dosta motiva da se pokaže protiv aktuelnog prvaka države.

Milošević je utakmicu počeo sa igračima koji, inače, imaju manju minutažu u ekipi, koji su prvih 30 minuta bili na visini zadatka, tako da su u 24. minutu imali i prednost od četiri gola (10:6). Međutim gosti su na odmor pošli samo sa golom manjka.

U drugom dijelu, rukometaši Ulcinja odličnim napadom prešli su u vođstvo koje je u 47. minutu iznosilo pet golova (24:19).

Posljednih deset minut, trener Cetinjana, ipak je morao da uvede i neke igrače iz prve postave, koji su serijom od 7:1, došli do pobjede na otvaranju novog šampionata.

Lovćen - Ulcinj 26:25 (12:11)

Cetinje - SC “Lovćen”. Gledalaca: oko 600. Sudije: Predrag i Filip Martinović (Cetinje). Sedmerci: Lovćen 5 (3), Ulcinj 1 (1). Isključenja: Lovćen 8, Ulcinj 2 minuta.

Lovćen: Abramović (sedam odbrana), Daskaloski (šest odbrana), Lipovina 4, Jovetić 4 (1), Popović 3, I. Radović, L. Vujović, Marković, S. Vujović 1, Pejović 3, Drašković 1, Radović 3, Perišić 5 (2), Nikolić 1, Lasica, Grbović 1.

Ulcinj: Borilović (13 odbrana i sedmerac), Bulatović, Vujović 6, Đakonović, Kaluđerović 5, Stanojević 3, Marković 1, Vasiljević 2, Vukčević, Lešaj, Redžepagić, Latković 4, Stanković 4.