Lovćen silan protiv oslabljenog Mornara

Rukometaši Lovćena potpuno zasluženo i očekivano plasirali su se u polufinale nacionalnog Kupa.
99 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 06.03.2011. 20:12h

Mlada ekipa Mornara, u kojoj je od iskusnijih igrača bio samo kapiten Milorad Despotović (ostatak ekipe štrajkuje), bila je ravnopravna, ako ne i bolja u uvodnih 20 minuta.

Barani su golovima talentovanih Nikočevića i Vujačića na isteku 21. minuta stigli do "plus dva" (9:7), a od tog trenutka Cetinjani su pojačali tempo i već do poluvremenu stekli tri gola prednosti.

U nastavku se razigrao i odlični Marko Drašković, pa Mornar nije mogao da izbjegne ubjedljiv poraz.

Mornar - Lovćen 19:33 (10:13)

Bar - Dvorana „Topolica”. Gledalaca: 300. Sudije: Mlatišuma (Bar), Bailović (Pljevlja). Sedmerci: Mornar 4 (3), Lovćen 3 (3). Isključenja: Mornar 2, Lovćen 4 minuta.

Mornar: N. Babović ( 11 odbrana), Mitrović, Muhadinović 2, Jabučanin 2, Vujačić 2, Potparić 1, Vasiljević 2 (1), Leković, Nikočević 4, Despotović 6 (2), J. Babović.

Lovćen: Simić (pet odbrana i sedmerac), Vujović (10 odbrana), Mladenović 6, Lasica 1, Milošević 1, Kaluđerović, Marković 2 (1), Pejović, Drašković 8 (2), Radović 4, Popović 1, Stanković 4, Latković, Perišić 6.