Pobjede Mojkovca i Cepelina

Mojkovac je u Bijelom Polju savladao Berane 22:14 (10:6) i zabilježio desetui pobjedu ove sezone.
Ažurirano: 18.03.2012. 18:54h

Rukometaši Mojkovca i cetinjskog Cepelina ostvarili su večeras pobjede u 14. kolu Prve muške lige.

Cepelin je pred svojim navijačima pobijedio pljevaljski Rudar 22:21 (12:12) i upisao drugu pobjedu u dosadašnjem dijelu takmičenja.

Lovćen je juče u Budvi savladao Budvansku rivijeru 35:21 (17:10) i zabilježio 13. pobjedu ove sezone.

Sutjeska je u Nikšiću trijumfovala u duelu sa ekipom Sedmerca iz Bara rezultato 30:20 (14:9).

To je nikšićkom timu deveta pobjeda ove sezone.

Plasman u mini ligu za prvaka obezbijedili su Lovćen, Mojkovac, Sutjeska i Budvanska rivijera.

Cepelin - Rudar 22:21 (12:12)

Cetinje - SRC „Lovćen”. Gledalaca: 150. Sudije: Mitrović (Podgorica) i Vešović (Berane). Sedmerci: Cepelin 3 (2), Rudar 4 (3). Isključenja: Cepelin 10, Rudar 6 minuta.

Cepelin: Rajković, N. Lipovina, Borozan 2, Janković 3, Simović 5, D. Lipovina, D. Jabučanin, Krivokapić 2, Peruničić 3, Damjanović, M. Jabučanin 4, Otašević, Martinović, Ćeranić 3.

Rudar: Marković, Anđelić, Durković 2, Ajduković, Knežević, Grujičić 3, Tošić 3, Lacmanović 1, Matović 5, Pelidija 1, Vuković 1, Milić, Lučić 5.

Berane - Mojkovac 14:22 (6:10)

Bijelo Polje - Dvorana „Nikoljac”. Gledalaca: 400. Sudije: Bailović (Pljevlja), Mlatišuma (Bar). Sedmerci: Berane 4 (3), Mojkovac 2 (9). Isključenja: Berane 4, Mojkovac 6 minuta.

Berane: Pešić (12 odbrana i dva sedmerca), Ivanović (jedna odbrana), Drakulović 2, Čampar 1, Marsenić 3, D. Barjaktarović, Bogavac, Babović 3, Zonjić 2, Radojević 3, V. Barjaktarović, Popović, Fatić, Trifunović, Dervišević.

Mojkovac: Cvetković (11 odbrana i sedmerac), Rondović (jedna odbrana), Bogavac 1, Danić 2, Tomović 1, Sošić 3, Žurić 3, Ljubojević, Mišnić 7, Dapčević, Vuković 1, Jaćimović, Savić 3, Kruščić.