Poraz Budućnosti od Đera

54 pregleda 2 komentar(a)
ŽRK Budućnost, Foto: Zrkb.me
Ažurirano: 24.08.2018. 17:43h

U šestom pripremnom meču, peti poraz rukometašica Budućnosti - “plave” su izgubile na gostovanju dvostrukom uzastopnom prvaku Evrope Đeru 31:22 (14:14).

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, tim Dragana Adžića je odlično otvorio nastavak i golom Sanje Premović stekao plus tri gola u 38. minutu (18:15).

Tada su Podgoričanke potpuno stale, a mađarski tim je u narednih 16 minuta napravio seriju 10:1 i poveo 25:19.

Šampionke Crne Gore će u subotu odraditi zajednički trening sa Đerom, a dan kasnije igraju protiv prošlogodišnjeg finaliste Kupa Mađarske i trećeplasirane ekipe u šampionatu, Erda.

Đer - Budućnost 31:22 (14:14)

Đer - "Audi arena". Gledalaca: 2.400. Sudije: Altmar i Horvat (Mađarska). Sedmerci: Đer 4 (4), Budućnost 7 (6). Isključenja: Đer 6, Budućnost 16 minuta.

Đer: Lejno, Tot, Knedlikova 2, Kurti, Bratset 3, Hansen 3, Gorbic 6 (2), Farkaš, Oftedal 1, Amorim 6, Kristijansen 4 (1), Grot 3 (1), Bodi 3.

Budućnost: Rajčić, Babović, Ujkić 3, Konatar, Jauković 2, A. Bulatović, Laslo 8 (6), Godeč, Premović 1, K. Bulatović 1, Brnović 3, Pavićević 1, Ramusović, Grbić 3, Pletikosić.