Remi Lovćena na oproštaju od Evrope

Lovćen je večeras u Považskoj Bistrici, u revanš meču trećeg kola, igrao neriješeno sa slovačkom ekipom MŠK 24:24 (9:12).
65 pregleda 1 komentar(a)
RK Lovćen, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 25.11.2017. 20:05h

I treći crnogorski predstavnik u evropskim rukometnim kupovim je završio je takmičenje već na prvoj stepenici. I to, kao i Partizan i Mojkovac, daleko od kuće - Lovćen je u revanšu 3. kola Čelendž kupa kao domaćin remizirao sa ekipom MŠK u Považskoj Bistrici.

Dan ranije u istoj dvorani je bilo 34:26 za Slovake.

Draško Kaluđerović je bio najefikasniji u redovima Cetinjana sa šest golova, Filip Krivokapić je dao četiri, Stefan Jauković i Vuk Latković po tri...

Lovćen - MŠK 24:24 (9:12)

Považska Bistrica - Dvorana MŠK. Gledalaca: 700. Sudije: R. Gerets i P. Gerets (Holandija). Sedmerci: Lovćen 2 (1), MŠK 2 (1). isključenja: Lovćen 4, MŠK 4 minuta. Crveni karton: Tumidalski (MŠK) u 60. minutu.

Lovćen: Mihaljević, Matović, Beloica 1, Stanojević, Krivokapić 4, Pajović 1, Jauković 3, Lakićević, Kaluđerović 6 (1), Drašković, Perović 2, Latković 3, Abramović 2, Ašanin 1, Tomanović, Damjanović 1.

MŠK: Kovačin, Dobron, Motlik, Pupik 4, Mahač 4, Bistricki 1, Kardoš 1, Hudoba 5 (1), Jurak 1, Tumidalski 2, Zabavčik, Valašek, Valo 3, Gardijan 1, Kozak 2.