Rivijera sigurna na Cetinju

Raspoloženi Koćalo u napadu i golman Mijušković najviše su doprinijeli da Budvani u 56. minutu riješe sve dileme, kada su poveli 27:20...
69 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 15.10.2011. 22:26h

Cepelin je upisao i treći poraz, Budvanska rivijera treću pobjedu.

Cetinjani su se držali na startu, imali i tri gola razlike, ali to je bilo sve. Istina, Cepelin je u nastavku priprijetio i smanjio na gol zaostatka, ali su raspoloženi Koćalo u napadu i golman Mijušković najviše doprinijeli da Budvani u 56. minutu riješe sve dileme, kada su poveli 27:20...

U nedjelju se u Baru sastaju Sedmerac i Rudar. Odložene su utakmice Lovćen - Mojkovac (9. novembar) i Sutjeska - Berane (20. oktobar).

Cepelin - Budvanska rivijera 21:27 (12:15)

Cetinje - SC „Lovćen”. Gledalaca: 200. Sudije: Drekalović (Podgorica) i Crnogorac (Pljevlja). Sedmerci: Cepelin 4 (2), Budvanska rivijera 3 (3). Isključenja: Cepelin 4, Budvanska rivijera 4 minuta.

Cepelin: N. Lipovina (devet odbrana), Rajković (četiri odbrane), Radović, Pavličević, Martinović 1, Borozan 2, Knežević, Simović, Bojović, Krivokapić 1, Peruničić 6, Damjanović 9, Ćeranić 1, D. Lipovina.

Budvanska rivijera: Šljukić (šest odbrana), Mijušković (13 odbrana i tri sedmerca), Delić, Koćalo 9, Potparić 1, Bulajić 2, Kaluđerović 2, Milić 9, Bubanja, Vuković 1, Stojanović, Suknović 2, Vujović.