Rudar eliminisao Budvansku rivijeru

Trijumf Rudara i plasman na završni turnir Kupa Crne Gore u rukometu možda je iznenađenje, ali samo za one koji nisu bili u „Adi“.
89 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 06.03.2011. 22:44h

Trijumf Rudara i plasman na završni turnir Kupa Crne Gore u rukometu možda je iznenađenje, ali samo za one koji nisu bili u „Adi“. Pljevljaci su, uz podršku navijača, potpuno nadigrali Budvansku rivijeru, ne dozvolivši joj da ozbiljnije zaprijeti. O njihovoj superiornosti dovoljno govori činjenica da su od prvog do 60. minuta bili u vođstvu, u pojedinim momentima i sa šest golova razlike (23:17 u 45. i 28:22 u 53. minutu).

Budvani su u finišu, nešto agresivnijom odbranom i bržom realizacijom napada, pokušali da se vrate u meč, ali sve što su uspjeli bilo je da prepolove tu prednost domaćina.

Kod Rudara, uz sjajnog Anđelića na gola, istakli su se efikasni Lučić i Koćalo, dok je ubjedljivo najbolji pojedinac u gostujućoj ekipi bio Dapčević.

Rudar - Budvanska rivijera 31:28 (13:12)

Pljevlja - Sportskli centar „Ada“. Gledalaca: 600. Sudije: Vešović (Berane), Mitrović (Podgorica). Sedmerci: Rudar 2 (1), Budvanska rivijera 1 (1). Isključenja: Rudar 10, Budvanska rivijera 16 minuta. Crveni karton: Đođić (Budvanska rivijera) u 52 minutu.

Rudar: Anđelić (15 odbrana), Simonović, Jablan 8, Mašković, Grujičić, Lacmanović 4, Matović, Kovačević 1, Crnogorac, Sošić 1, Milić 2, Koćalo 5, Lučić 6, Kaluđerović 4 (1).

Budvanska rivijera: Rajković (jedna odbrana), Mijušković (tri odbrane), Obradović 1, Dapčević 10 (1), Đođić 2, Tošić, Vukadinović 1, Bulajić 6, Slijepčević, Suknović 4, Milić 2, Šćekić, Martinović 2, Ćeranić.