Šampion jedva sa novajlijom

Kapiten šampiona je sa dva gola u samom finišu preokrenuo vođstvo Sedmerca koje su imali tri minuta prije kraja, i Mojkovčanima donio pobjedu od 24:23
70 pregleda 0 komentar(a)
Igor Bogavac, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 22.10.2011. 20:04h

Igor Bogavac spasao je Mojkovac blamaže pred svojim navijačima – kapiten šampiona je sa dva gola u samom finišu preokrenuo vođstvo Sedmerca koje su imali tri minuta prije kraja, i Mojkovčanima donio pobjedu od 24:23 i nova dva boda.

U neizvjesnom meču, Barani su do prednosti došli u 16. minutu nastavka, u završnicu su ušli sa dva gola prednosti, ali nijesu izdržali do kraja, iako su po prikazanoj igri zaslužili barem bod...

Mojkovac - Sedmerac 24:23 (13:12)

Mojkovac - Dvorana ŠC „Vuksan Đukić“. Gledalaca 800. Sudije: Marković i Jovićević (Cetinje). Sedmerci: Mojkovac 3 (1), Sedmerac 2 (1). Isključenja : Mojkovac 10, Sedmerac 8 minuta.

Mojkovac: Cvetković (17 odbrana i sedmerac), Bogavac 4, Sošić 1, Rakočević 1, Mišnić, Radonjić, Kruščić 1, Savić 4, Popović 1, Radojević 2, Žurić 4, Rondović, Drobnjak 3, Danić 2, Drakulović 1.

Sedmerac: Milošević (15 odbrana), M. Knežević (jedna odbrana i jedan sedmerac), Vasiljević 4, B. Knežević 1, Latković, Vuković, R. Vujačić 9, Mitrović 3, Rajičević, Leković, D. Vujačić 2, Marvučić, Stanojević 4.