Sedmerac i Rudar podijelili bodove

Rukometaši Sedmerca i pljevaljskog Rudara igrali su večeras u Baru neriješeno 23:23 (12:13), u 3. kolu Prve muške lige.
51 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 16.10.2011. 18:34h

To je prvi bod za obje ekipe u ovoj sezoni.

Većim dijelom susreta gosti iz Pljevalja su imali prednost, ali ne ono koje bi im obezbijedilo mirnu završnicu. Nakon odbrane golmana Miloševića u posljednjem minut napada, Barani su uspjeli da izjednače.

Juče je Budvanska rivijera na Cetinju savladala Cepelin 27:21 (15:12) i ostvarila treći trijumf ove sezone.

Cepelin je bez bodova i nakon trećeg kola.

Zbog obaveza u Kupu EHF i SEHA ligi, Sutjeska i Berane sastaće se 20. oktobra u Nikšiću, dok je duel Lovćena i Mojkovca zakazan za 9. novembar.

Sedmerac - Rudar 23:23 (12:13)

Bar – Dvorana “Topolica”. Gledalaca: 150. Sudije: Beharović, Čavor (Cetinje). Sedmerci: Sedmerac 1 (0), Rudar 3 (2). Isključenja: Sedmerac 10, Rudar 8 minuta.

Sedmerac: Milošević (pet odbrana i sedmerac), Stanojević, Desančić, Vasiljević 4, B. Knežević, Lapčević, Muković, Ivanović 3, R.Vujačić 7, Mitrović 4, Knežević (sedam odbrana), Raičević, Leković, D. Vujačić 5, Marvučić.

Rudar: Kovačević 3, Mašković 6, Grujičić 4, Lacmanović 4, Matović 2, Peruničić, Marković (pet odbrana), Crnogorac, Anđelić 3 gola, Milić 1, Mučić 3.