Sutjeska bolja od Ulcinja

Ažurirano: 20.12.2012. 21:33h

Rukometaši Sutjeske lako su savladali goste iz Ulcinja, koji su se u odloženom meču 6. kola rezultatski dobro držali samo u prvih 30 minuta.

Nakon odmora, domaći igrači su mnogo bolje igrali, a kao plod takvog izdanja u 49. minutu imali su 10 golova prednosti (26:16).

Nikšićani su, ipak, u posljednjih 11 minuta dopustili gostima da im se rezultatski približe, ali ne i da dovedu u pitanje konačnog pobjednika.

Sutjeska - Ulcinja 32:26 (13:11)

Nikšić - Sportski centar. Gledalaca: 150. Sudije: Pavićević i Ražnatović (Cetinje). Sedmerci: Sutjeska 6 (5), Ulcinj 3 (2). Isključenja: Sutjeska 4, Ulcinj 2 minuta.

Sutjeska: Jocović, S. Đurđevac, Blečić, Jovanović, Šekarić 7, Blagojević 3, Radulović 5, Čizmović 5, Dujović, Čukić 1, Đođić 2, Bojanić, Rakočević 3, Majić, Damjanović 2, D. Đurđevac 4.

Ulcinj: Borilović, Bulatović, Stanojević, Đakonović 1, Kaluđerović 2, Vujović 4, Marković 1, Stanković 7, Vasiljević, Vukčević, Marković, Lješaj, Redzepagić 1, Latković 10.