Sutjeska slavila u Budvi

Ažurirano: 11.03.2013. 20:42h

Osveta sa kamatom - tako bi se u najkraćem mogla opisati pobjeda Sutjeske nad Budvanskom rivijerom.

Nikšićani su u Mediteranskom sportskom centru dominirali u drugom poluvremenu i savladali drugoplasiranu ekipu šampionata sa 28:21.

Time su se revanširali sa golom razlike više, jer je Budvanska rivijera u gradu pod Trebjesom slavila 27:21.

Na obje strane su najbolji bili juniorski reprezentativci - bek domaćih Đorđo Peruničić postigao je osam golova, koliko i krilo Sutjeske Miloš Rakočević.

Budvanska rivijera - Sutjeska 21:28 (10:11)

Budva - Mediteranski sportski centar. Gledalaca: 300. Sudije: Ražnatović i Pavićević (Cetinje). Sedmerci: Budvanska rivijera 3 (2), Sutjeska 4 (3). Isključenja: Budvanska rivijera 6, Sutjeska 2 minuta.

Budvanska rivijera: Šljukić, Mijušković, Stojanović 5, S. Vuković, Milić 3, I. Vujović 2, Peruničić 8, Lakić 1, M. Vujović, Bulajić, Ćeranić, Bašić, Krivokapić, Glendža, Simović 1, N. Vuković 1.

Sutjeska: Nenezić, Jocović, Bojanić, Blečić, Omerović, Damjanović, Radulović 3, Jovanović, Šekarić 4, Blagojević 5, Dujović 5, Čukić 1, Čizmović, Rakočević 8, Đurđevac 2.