Sutjeska u finišu do bodova u Baru

Pri rezultatu 26:24, gosti su furioznom serijom 5:0, uz i te kako raspoloženog reprezentativca Mirka Majića, stigli do tri gola prednosti i sačuvali dva boda.
Ažurirano: 19.11.2011. 18:42h

Mladi sastav Steva Nikočevića bio je na pragu novog podviga protiv učesnika SEHA lige. Barani su od samog starta nametnuli žestok tempo, igrali jaku odbranu i na poluvremenu potpuno zasluženo imali prednost od četiri gola.

Sutjeska je, ipak, u finišu preokrenula - pri rezultatu 26:24, gosti su furioznom serijom 5:0, uz i te kako raspoloženog reprezentativca Mirka Majića, stigli do tri gola prednosti i sačuvali dva boda.

Sedmerac - Sutjeska 29:30 (19:15)

Bar - Dvorana „Topolica”. Gledalaca: 200. Sudije: Ražnatović i Pavićević (Cetinje). Sedmerci: Sedmerac 3 (1), Sutjeska 4 (3). Isključenja: Sedmerac 8 minuta, Sutjeska 14 minuta.

Sedmerac: Milošević (14 odbrana), M. Knežević (tri odbrane i sedmerac), Vasiljević 7, B. Knežević, Lakčević, Vuković, R. Vujačić 4, Mitrović 9, Raičević, Leković 2, D. Vujačić 6, Marvučić, Stanojević 1.

Sutjeska: Jocović (jedna odbrana i dva sedmerca), Rajković (osam odbrana), Blečić 5, Bulajić, Šekarić, Ašanin 3, Majić 12, Đođić 5 (3), Vučković, Nikitović 1, Adžić, Trifunović, Blagojević, Bojanić, Nikolić 2, Čizmović 2.