Tamara Radunović u četvrtfinalu

Ona je danas u meču osmine finala, u kategoriji do 57 kilograma, pobijedila Moldavku Luliju Karoli.
135 pregleda 1 komentar(a)
Tamara Radunović, Foto: Privatni album
Ažurirano: 06.06.2018. 21:17h

Crnogorska bokserka Tamara Radunović plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva u Sofiji.

"Slavila je ubjedljivo u svom prvom meču na šampionatu. Radunović je sve tri runde diktirala tempo, a najubjedljivija je bila u drugoj", sapšteno je iz Bokserskog saveza.

Protivnica u borbi za polufinale i medalju biće joj šampionka svijeta, Bugarka Stanimira Petrova.

Petrova je u prvom meču savladala reprezentativku Hrvatske Saru Beram.

Radunović se plasmanom u četvrtfinale kvalifikovala za Evropske igre 2019. godine u Minsku.

Za plasman na Svjetsko prvenstvo, od 15. do 24. novembra u Nju Delhiju, neophodna joj je još jedna pobjeda.