Đoković siguran protiv Harisona

Đoković, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 27.06.2012. 21:37h

Novak Đoković je napravio i drugi uspješan korak ka odbrani titule na Vimbldonu.

Najbolji teniser današnjice je na startu savladao Huana Karlosa Ferera, a večeras je maksimalnim rezultatom pobijedio Rajana Harisona (6:4, 6:4, 6:4).

Đokoviću je protiv 48. igrača na ATP listi bilo dovoljno da u sva tri seta napravi po jedan brejk.

U narednom kolu, srpski teniser igraće protiv boljeg iz susreta Njemca Benjamina Bekera i Radeka Štepaneka iz Češke, 28. nosioca.

Taj duel je prekinut u drugom setu zbog mraka. Štepanek je dobio prvi set, a Njemac je u trenutku prkida vodio sa 6:5 u drugom.