Jadran izgubio od Barselonete u Igalu

Jadran, Foto: Radoje Milić/Facebook
Ažurirano: 30.04.2016. 18:25h

Pobjeda će izgleda ostati samo san za vaterpoliste Jadran Carina u ovogodišnjoj Ligi šampiona.

Istina, do kraja ima još jedno kolo, ali šanse nisu velike nakon što su Novljani večeras na svom bazenu poraženi od Barselonete sa 6:5.

To je šesti poraz Jadrana u grupi ove sezone, a ima i tri remija.

Crnogorski šampion u posljednjem kolu gostuje Primorju u Rijeci, i to mu je posljednja šansa da upiše trijumf u Evropi...

Barseloneta je, s druge strane, osvojila bodove koji je praktično vode na finalni turnir.

Jadran je samo jednom vodio u ovom meču (2:1), a gosti su najveću prednost imali početkom posljednje četvrtine kada je bilo 6:3.

Golovima Vladana Spaića, pa Miroslava Ranđića iz peterca tim sa Škvera je smanjio na 6:5 minut i po prije kraja, ali nije mogao da izbjegne poraz.

Ranđić je dao dva gola za Jadran, a po jedan Spaić, Aleksa Ukropina i Nikola Moskov.