Jadran izgubio od Mornara

Novljani izgubili rezultatom 9:7 na Poljudu, a sve je bilo riješeno već na poluvremenu...
Jadran, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 12.03.2013. 21:16h

Jadran iz Herceg Novog je poražen na gostovanju u Splitu, ovog puta je bolji od Novljana bio Mornar koji je slavio sa 9:7.

Tim Vladimira Gojkovića je tako nakon pobjede u nedjelju u Šibeniku upisao 12. poraz, a u Poljudu je sve bilo riješeno već nakon prve dvije četvrtine kada je domaćin imao pet golova prednosti (6:1).

Za poraženi tim su Stefan Vidović i Igor Porobić dali po dva gola...

Mornar - Jadran HN 9:7 (3:1, 3:0, 2:2, 1:4)

Split - Bazen u Poljudu. Gledalaca: 150. Sudije: Brguljan, Abramović (Kotor). Igrač više: Mornar 8 (3), Jadran 7 (3). Peterci: Mornar 1 (1).

Mornar: Bujas (devet odbrana), D. Burić 1, Marinić 2, Ćorušić, Ćalić 1, Stipić, Zović, Antić, Čagalj, Antonijević 1, Marelja 1, Matutinović 3, R. Burić, Butić.

Jadran: Šćepanović (šest odbrana), Ćirović, Brajović, tešanović, Vidović 2, Pješivac, Banićević, Sarić 1, I. Porobić 2, Pasuljević 1, Tomašević, Popadić 1, Krizman.