Kataro bez snage protiv Primorja

Primorje očekivano slavilo protiv Katara, ali je tim Mirka Vičevića dugo držao meč neizvjesnik. Lider prelomio utakmicu tek krajem treće četvrtine
83 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 19.02.2011. 21:03h

Lider regionalnog takmičenja ostvario je ubjedljiv trijumf na kotorskom plivalištu, međutim, očekivana pobjeda potvrđena je tek u posljednjoj četvrtini. Tim Mirka Vičevića pružao je u prvom dijelu igre jak otpor, u dva navrata imao je i minimalnu prednost, ali su Riječani golovima kapitena Samira Baraća u posljednjem minutu treće dionice usmjerili dešavanje u bazenu u svoju korist.

Uloga najboljeg pojedinca susreta pripala je mađarskom internacionalcu Denešu Vargi koji je, uz nekoliko asistencija, tri puta zatresao mrežu.

Kataro – Primorje 4:11 (2:1, 1:2, 1:3, 0:5) Kotor – Zatvoreni bazen „Nikša Bućin”. Gledalaca: 200. Sudije: Brguljan, Avramović (Kotor). Igrač više: Kataro 6 (2), Primorje 7 (2).

Kataro: Krivokapić, Pasković, Vico 1, Živković, Biter, Bjelobrković 1, Božović, Buđen, Bebić 1, Paunović, Dončić 1, Mačić, Mirković, Đurović.

Primorje: Car, Brala, Paškvalin, Krapić 2, De. Varga 3, Franković, Tiškiski 1, Jelača 1, Da. Varga 1, Barać 2, Beltrame 1, Garsija, Jurišić, Krizman.

Ostali rezultati: Jadran HN - POŠK 11:8, Primorac - Jadran Split 12:6, Budva M:tel - Mornar 13:8, Mladost - Šibenik 20:9, Jug - Medvešćak 13:8.