1 komentar(a)
Vaterpolo klub Jadran, Foto: Facebook/VK Jadran
Ažurirano: 18.05.2016. 19:27h

Vaterpolisti Jadran Carina porazom su završili sezonu, i to ubjedljivim.

Bolje od Novljana bilo je Primorje - hrvatski vicešampion je slavio u Rijeci rezultatom 13:7 i tako nanio Jadranu sedmi poraz u Ligi šampiona ove sezone.

Ova utakmica, inače, nije imala rezultatski značaj, a izgleda da su za posljednji duel u sezoni motivisaniji bili domaćini, koji su od starta jasno stavili do znanja da ih zanima samo pobjeda.

Sredinom druge četvrtine je bilo 6:1 za Primorje, Jadran je u trećoj dionici dva puta prišao na minus tri (7:4 i 8:5), ali je bio daleko od šanse da ugrozi sastav za koji nastupa naš reprezentativac Antonio Petrović.

Početkom posljednje četvrtine Primorje je došlo do najveće prednosti (12:5 golom Anđela Šetke), ali je poraz crnogorskog prvaka ublažio Vladan Spaić.

Jadran je tako Ligu šampiona završio sa tri boda (tri remija).