Primorac sekund prije kraja ostao bez pobjede

Zvezda do remija došla golom Šulca sekund prije kraja
141 pregleda 0 komentar(a)
Primorac - Jadran vaterpolo, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 30.11.2018. 20:49h

Primorac je imao i tri gola prednosti protiv Crvene zvezde u Budvi, ali mu ni to nije bilo dovoljno da upiše treću pobjedu u regionalnoj A1 ligi.

Na kraju je bilo 6:6, a remi gostima je donio Kristijan Šulc golom sekund prije kraja u napadu s igračem više.

Crnogorski predstavnik je od finiša druge četvrtine bio kontantno u prednosti, a kada je u posljednjih osam minuta ušao s vođstvom 6:3 činilo se da grabi ka trijumfu.

Ali, ekipa koja više od 10 minuta ne postigne gol i ne zaslužuje da slavi, a Primorac je posljednji pogodak na meču postigao 2.10 do kraja treće dionice kada je Damir Crepulja zatresao mrežu za 6:3...

Drugi crnogorski predstavnik, Jadran Carine, sjutra od 17 časova gostuje Mornaru.

Primorac - Crvena zvezda 6:6 (1:2, 2:0, 3:1, 0:3)

Budva - Bazen "Dragan Trifunović". Gledalaca: 200. Sudije: Matijašević (Crna Gora), Anđelić (Srbija). Igrač više: Primorac 10 (4), Crvena zvezda 11 (2). Peterci: Primorac 1 (0), Crvena zvezda 1 (1).

PRIMORAC: Šubladze (osam odbrana), Drašković, Crepulja 1, Petrović, Matković, Gopčević 2, Ivanković 1, Pavličević, Višnjakov 1, Grgurević, Kriještorac 1, Mačić, Radnjić, Sekulić.

CRVENA ZVEZDA: Kralj (16 odbrana), Tankosić 1, Maksimović, Bursać, Perković 1, Vasić 1, Bitadze, Žeželj, Ilić, Popović, Šulc 3, Radović, Todorovski, Ljubenović.