Vladimir Vukčević bronzom upotpunio fantastičan uspjeh Omladinca

Omladinac je u fantastičnoj konkurenciji nacionalnih selekcija i brojnih klubova osvojio tri medalje - zlato i dvije bronze
242 pregleda 3 komentar(a)
Vladimir Vukčević, Foto: KK Omladinac
Ažurirano: 27.05.2018. 18:54h

Crnogorski karatista Vladimir Vukčević osvojio je bronzanu medalju na turniru Premijer lige za mlade u Sofiji, u konkurenciji dječaka do 14 godina.

On je u meču za treće mjesto u kategoriji do 55 kilograma pobijedio Mihaila Stanića iz Bosne i Hercegovine 3:0.

Član podgoričkog Omladinca, Vukčević, u grupi pobijedio je Hrvata Antonija Martića 1:0, Ukrajinca Timura Ušakova 2:0, Italijana Lorenca Simonea 3:1, Rusa Dimitrija Konjajeva 1:0, dok je u polufinalu izgubio od Ukrajinca Stefana Majaka 3:1.

To je treća medalja za Omladinac i crnogorski karate u Sofiji, nakon što je juče zlatni bio junior Bojan Bošković, a bronzani Janko Dževerdanović.

Borbu za medalju izgubili su i nastup završili kao petoplasirani kadetkinja Milena Jovanović u borbama (preko 54), a u katama u konkurenciji dječaka i djevojčica do 14 godina Anastasija Martinović i Vasilije Perović.