Verona iznenadila Atalantu u Bergamu

7633 pregleda 0 komentar(a)

Atalatna iz sezone 2020/21 ne liči na Atalantu iz sezone 2019/20 - tim iz Bergama je zablistao na Enfildu tokom sedmice u Ligi šampiona (2:0), ali je večeras izgubio kod kuće od Verone 2:0.

To je već treći poraz u devet kola, dok je Verona jedno od iznenađenja Serije A - nakon što je uzeo bod Juventusu i Milanu na strani, tim Ivana Jurića slavio je četvrti trijumf na jednom od najtežih gostovanja.

Migel Veloso, portugalski veteran, pogodio je iz penala u 62. minutu, a zatim asistirao Matei Zakanjiju koji je postavio konačan rezultat.

Odličan je bio i golman gostiju Silvestri, koji je imao nekoliko sjajnih odbrana.

Verona ima 15 bodova, jedan više od Atalante koja tri kola ne zna za pobjedu.