Novi uspjeh malih boraca Džiju džicu kluba "Mornar": Osvojili 29 medalja u Budvi

628 pregleda 0 komentar(a)
Takmičari Džiju džicu kluba Mornar

Ukupno 30 malih takmičara Džiju džica kluba "Mornar" iz Bara postigli su sjajan rezultat na međunarodnom prvenstvu "Budva open 2019" pošto su osvojili 29 medalja, sedam zlatnih i po 11 srebrnih i bronzanih.

U konkurenciji 365 takmičara iz devet država i 21 kluba, Barani su tako u ukupnom plasmanu zauzeli četvrto mjesto.

Iz kluba su "Vijestima" saopštili da je ovakav rezultat još jedna potrvrda i talenta malih boraca i rada stručnog tima koji predvode treneri Saša Boltić, Jovo Stojanović i Rafet Šahman.

Ovaj uzorni omladinski sportski kolektiv bio je ove nedjelje i jedan od glavnih nosilaca barske sportsko muzičke manifestacije "Sportom protiv poroka" u kojoj su nastupili i svjetski džiju džica šampioni Stefan Vukotić i Lidia Caković.