Bar najuspješniji

Barski klub nastup na prvenstvu Crne Gore za nade, pionire i poletarce u Podgoricije završio je sa 11 zlatnih, četiri srebrne i 13 bronzanih medalja.
220 pregleda 3 komentar(a)
Karate Savez Crne Gore, Foto: Karate savez Crne Gore
Ažurirano: 31.03.2018. 18:54h

Karate klub Bar sa 28 medalja najsupješniji je učesnik prvenstva Crne Gore za nade, pionire i poletarce u Podgorici.

Barski klub nastup je završio sa 11 zlatnih, četiri srebrne i 13 bronzanih medalja.

Drugoplasirani Omladinac osvojio je deset zlatnih, jednu srebrnu i četiri bronzane, dok je trećeplasirani pljevaljski Ris šampionat okončao sa devet zlatnih i po četiri srebrna i bronzana odličja.

Među prvih šest su još Budućnost (6z, 6s i 7b), Gorštak (6z, 6s i 5b) i Iskra (6z, 4s i 9b).

Šampionat u Podgorici okupio je 453 takmičara iz 27 klubova.

Medalje su osvojili takmičari 25 klubova, od kojih njih 20 ima šampiona Crne Gore.

Saopšteno je da poredak napravljen bez takmičenja u borbama ekipno, koje će biti održane naknadno na nekom od turnira.