Benzema i tehnologija kobni za Honduras

U Porto Alegreu je bilo 3:0 za "trikolore", a meč je riješen u finišu prvog poluvremena kada je vezista Hndurasa Vilson Palasios skrivio penal nad Polom Pogbom i dobio drugi žuti karton
64 pregleda 9 komentar(a)
Ažurirano: 15.06.2014. 21:20h

Francuska nije imala problema na otvaranju Mundijala protiv Hondurasa u utakmici koja će se pamtiti i kao prva u istoriji svjetskih prvenstava u kojoj je korištena video tehnologija kod priznavanja gola.

U Porto Alegreu je bilo 3:0 za "trikolore", a meč je riješen u finišu prvog poluvremena kada je vezista Hondurasa Vilson Palasios skrivio penal nad Polom Pogbom i dobio drugi žuti karton.

Kada je Karim Benzema iskoristio poklon postalo je jasno da tim Didije Dešama nema konkurentnog protivnika u drugom poluvremenu.

Benzema je bio akter i kod drugog pogotka kada je video tehnologija konstatovala da je njegov šut golman Hondurasa Noel Valjadares sproveo iza gol linije.

As Reala, koji je nedavno tražio veću platu u Madridu, postigao je i treći gol na meču, ali tada nije ni dao priliku Valjadaresu da interveniše...

Francuzi su večeras prekinuli i seriju od tri vezana mundijala na kojima na prvim utakmicama nisu pogađali mrežu rivala, ali i nakon svega prikazanog, bez obzira na to što je protvnik skroman, jasno stavili do znanja da imaju potencijal da pomrse račune favoritima u Brazilu.