Budućnost Zetatrans maksimalno u Herceg Novom

Šampion je bio bolji od domaćina sa maksimalnih 3:0 (25:10, 25:13, 25:21), u utakmici osmog kola Prve ženske lige, i zabilježio sedmu pobjedu u isto toliko mečeva, bez izgubljenog seta.
Ažurirano: 15.12.2012. 20:51h

Odbojkašice Budućnost Zetatransa opravdale su ulogu favorita u Herceg Novom – šampion je bio bolji od domaćina sa maksimalnih 3:0 (25:10, 25:13, 25:21), u utakmici osmog kola Prve ženske lige, i zabilježio sedmu pobjedu u isto toliko mečeva, bez izgubljenog seta.

Herceg Novi je doživio šeti poraz.

Sigurni su bili i Morača i Rudar. Morača je na svom parketu bila bolja od Nikšića 3:0 (25:9, 25:10, 25:21), i upisala petu pobjedu (Nikšićanke i sedmi poraz u isto toliko mečeva).

Najzad, Rudar je u Pljevljima savladao Budvu 3:0 (25:15, 25:17, 25:19), za četvrti trijumf u sezoni, dok je Budva doživjela peti poraz.

Luka Bar je u srijedu u Kotoru bila bolja od Gimnazijalca 3:0, dok je u ovom kolu slobodan bio Galeb.

Tabela: Budućnost, Herceg Novi 21, Morača 17, Galeb 14, Rudar 13, Gimnazijalac 6, Budva (meč manje) 5, Herceg Novi (meč manje) 4, Nikšić 3.