Budućnost Zetatrans slavila u gradskom derbiju

Odbojkašice Budućnost Zetatransa, u gradskom i derbiju kola, savladale su večeras Moraču 3:1 (25:21, 25:23, 18:25, 25:22), u utakmici 8. kola Prve ženske lige.
Ažurirano: 03.12.2011. 21:55h

U prelijepom ambijentu i skoro punoj sali Osnovne škole "Radojica Perović" u Podgorici, odbojkašice Budućnost Zetatransa, u gradskom i derbiju kola, savladale su večeras Moraču 3:1 (25:21, 25:23, 18:25, 25:22), u utakmici 8. kola Prve ženske lige.

Mlađi podgorički klub je u drugom setu prokockao vođstvo od 23:19, dok je u četvrtom setu bio u igri do 21:21, kada su izabranice Vladimira Rackovića sa tri uzastopna poena prelomile set, samim tim i meč.

Budućnost Zetatrans je, tako, upisala i sedmu pobjedu (ima jedan poraz), dok je ekipa Predraga Đonovića prvi put poražena.

Luka Bar je u Igalu opravdala ulogu favorita protiv Herceg Novog sa 3:0 (25:14, 25:12, 25:11). Lider na tabeli je, tako, i dalje jedina ekipa sa maksimalnim učinkom u sezoni, a "sirene" su do sada izgubile samo dva seta.

Uspješne su večeras bile i odbojkašice Rudara. Pljevljakinje su na svom parketu savladale barski Galeb 3:1 (23:25, 25:16, 25:7, 25:18).

U posljednjem meču ovog kola, sjutra se u Kotoru (18), sastaju Gimnazijalac i Nikšić.