Crnogorke lako sa Maltom, porazi muške ekipe

60 pregleda 0 komentar(a)
stoni tenis_1, Foto: COK
Ažurirano: 25.09.2014. 20:56h

Na Evropskom prvenstvu u Lisabonu danas je naša muška stonoteniska reprezentacija doživjela dva ubjedljiva poraza od Škotske i Holandije, identičnim rezultatom 3:0, dok je ženska reprezentacija slavila maksimalnu pobjedu nad Maltom (3:0).

Muška ekipa u Standard diviziji, koja je dan ranije startovala pobjedom nad San Marinom, nije se pokazala dostojnim takmacom za Škotsku u prvom duelu, pošto je samo Luka Bakić osvojio set. Irfan Čekić i Viktor Rogiić su poraženi sa po 3:0. U drugom duelu sinoć od 20 sati Čekić je ispustio pobjedu, jer je vodio sa 2:1, dok Luka Bakić i Filip Radović nijesu mogli ni do seta.

Crnogorske stonoteniserke su nakon jučerašnje startne pobjede nad Kosovom (3:1) i poraza od Izraelki (3:0), danas bile ubjedljive protiv Malte. Neda Milačić Bogdanović, Sunčica Rogić i Simona Perović su partije dobile bez izgubljenog seta.

Ženska ekipa danas u posljednjem kolu Standard divizije od 20 sati igra sa Belgijom, dok se muška ekipa od 14 sati sastaje sa Kiprom.