Filip Radović najbolji na Trofeju Podgorice

On je večeras u finalnom meču savladao Bosanca Irhada Bušatlića 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:3).
2 komentar(a)
Filip Radović, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 14.12.2013. 19:40h

Stonoteniser cetinjskog Lovćena Filip Radović pobjednik je Trofeja Podgorice, u konkurenciji juniora.

Član beranskog Budima Enedin Islamović i Živojin Jovanović iz Valjeva podijelili su treće mjesto.

Radović je kazao da je trijumfovao jer je prelomne poene odigrao bolje.

"Bilo je neizvjesno do samoga kraja, ali sam pobijedio jer sam odigrao bolje prelomne poene. Zadovoljan sam igrom", rekao je Radović.

U konkurenciji juniorki pobijedila je stonoteniserka beranskog Budima Ivona Petrić.

Ona je u finalnom meču savladala Iljirijanu Haliti iz Prištine 3:1.

Članica Prištine Era Janjeva i Hanifa Zuekiri iz gnjilanske Drite podijelile su treće mjesto.

Turnir, čiji je organizator podgorički klub Spin unika, okupio je 255 takmičara.