Jovana Terzić najbolja na 50 metara slobodnim stilom

56 pregleda 0 komentar(a)
Montenegro open 2016, Foto: Wpolo.me, Wpolo.me
Ažurirano: 02.07.2016. 21:24h

Treće Otvoreno ljetnje prvenstvo Crne Gore u plivanju „Montenegro open 2016” počelo je danas u Podgorici, a okupilo se gotovo 350 takmičara iz 15 država.

Crnogorska reprezentativka Jovana Terzić je osvojila prvo mjesto u disciplini 50 metara slobodnim stilom u vremenu 27 sekundi i 74 stotinke.

A plivač Budve Boško Radulović osvojio je treće mjesto u disciplini 50 metara leptir - dionicu je isplivao u vremenu 26,04.

U muškoj štafeti 4x100 mješovito Budva je osvojila treće mjesto (u sastavu Nikola Suka, Ado Gargović, Boško Bismiljak i Savo Novaković) u vremenu 4:38,57.

U ženskon konkurenciji, Jadran je bio drugoplasirani - štafeta u sastavu Jovana Terzić, Lara Milak, Anastasija Vico, Anđela Antunović isplivala je u vremenu 4:53.13.

Kompletne rezultate možete vidjeti OVDJE.