Kristofersenu prvi slalom u sezoni

Austrijanac Marsel Hiršer, vodeći nakon prve vožnje, osvojio je drugo mjesto sa 12 stotinki zaostatka
Henrik Kristofersen, Foto: Beta AP
Ažurirano: 16.11.2014. 14:00h

Norvežanin Henrik Kristofersen pobjednik je prvog slaloma sezone, koji je za Svjetski kup alpskih skijaša vožen danas u finskom Leviju.

On je bio drugi nakon prve vožnje, a do pobjede došao je u ukupnom vremenu sat, 50 minuta i 39 stotinki.

To je njegova druga pobjeda u Svjetskom kupu, a obje je ostvario u slalomu. Prošle sezone pobijedio je u Šladmingu.

Austrijanac Marsel Hiršer, vodeći nakon prve vožnje, osvojio je drugo mjesto sa 12 stotinki zaostatka, dok je Njemac Feliks Nojrojter za sekundu i 31 stotinku imao slabije vrijeme od pobjednika.

Norvežanin Sebastijan Fos Solevag bio je četvrti, peto mjesto pripalo je Patriku Taleru iz Italije, a šesto Fricu Doferu iz Austrije.