Na Kipru 19 medalja

Blistala je, kao i na prethodnim takmičenjima Ana Drašković u borbama mlađih seniorki
55 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 28.09.2011. 20:05h

Crnogorski karatisti osvojili su 19 medalja na Prvenstvu Balkana u Larnaki, od 22. do 25. septembra, gdje su nastavili sjajan niz rezultata u mlađim uzrasnim kategorijama sa Mediteranskog prvenstva i otvorenog prvenstva Hrvatske.

Blistala je, kao i na prethodnim takmičenjima Ana Drašković u borbama mlađih seniorki, a zlato su osvojili juniori Miloš Matović i Jelena Maksimović, u nadama Mario Hodžić i Minja Pavlović, a u kadetima Vido Kopitović.

U finalu je zaustavljen Nikola Lekić u nadama, dok su naši reprezentativci pod savjetima selektora Slobodana Vlahovića, Dejana Ivanovića i Slavke Maksimović osvojili i 12 bronzanih medalja.