Partizan pobijedio Vukove sa 53:10

Ragbi Partizan - Crnogorski vukovi, Foto: Ragbi savez Crne Gore
Ažurirano: 09.04.2017. 15:44h

U trećem kolu regionalne Superlige u ragbiju Crnogorski vukovi su izgubili od Partizana u Beogradu rezultatom 53:10.

U prvom poluvremenu su gosti dva puta stizali do izjednačenja, ali Vukovi u nastavku nisu imali snage i iskusnija ekipa domaćina je islavila visokim rezultatom.

Partizan je preciznim šutem iz kazne poveo već u trećem minutu sa 3:0, dok su gosti nakon perioda čvrste igre sa dosta prilika izjednačili u 21 minuti takođe iz kazne. Prezican je bio Srđan Popović.

Tri minuta kasnije nakon dobre akcije domaćin je postigao esej i poveo sa 10:3, dok su Vukovi u 35. smanjili na 10:8 esejom Mirka Garčevića.

Popović je potom bio precizan iz pretvaranja za novo izjednačenje - 10:10.

Međutim, u posljednja tri minuta prvog poluvremena Partizan je koristeći nepažnju i greške gostiju postigao dva eseja i pretvaranja, pa se na pauzu otišlo sa rezultatom 24:10.

Drugo poluvrijeme je bilo u znaku Partizana za konačnih 53:10.

Naredna utakmica Superlige igra se u Podgorici 6. maja, kada će Vukovi ugostiti lidera - beogradski Rad.