Pobjede Dušana Bulatovića i Ivone Petrić

163 pregleda 0 komentar(a)
Dušan Bulatović, Foto: Stonoteniski savez Crne Gore
Ažurirano: 27.02.2017. 20:21h

Stonoteniser Tivta, Dušan Bulatović, pobjednik je turnira, Top 12 u Bijelom Polju.

U ženskoj konkurenciji Top osam osvojila je Ivona Petrić iz beranskog Budima.

Bulatović je trijumfovao sa skorom od deset pobjeda i porazom.

Isti učinak imali su i Alan Jašarović iz Budima (10:1) i Filip Radulović iz Budućnosti (10:1), ali je Bulatović bio najbolji u međusobnom skoru I osvojio trofej.

Na četvrtom mjestu završio je Branko Cubović iz bjelopoljskog Indeksa (7:4), dok je peto I šesto mjesto pripalo njegovim klupskim drugovima, Bojanu Cuboviću (6:5) i Ivanu Petriću (6:5).

U ženskoj konkurenciji Ivona Petrić je trijumfovala sa maksimalnim učinkom (7:0).

Kao drugoplasirana završila je Snežana Ćulafić iz Budućnosti (6:1), dok je treća bila njena klupska drugarica Nadja Sekulović (5:2).

Plasman na Top 12, odnosno Top osam izborili su najuspješniji stonoteniseri pozivnog turnira, Top 24 u Tivtu.

Turnir u Tivtu, koji je održan krajem novembra prošle godine, bio je pozivnog karaktera, u skladu sa rang listom Crne Gore i odabirom sekektora.