Ponovo neriješeno sa Hrvatima

Utakmica je završena nakon četiri seta, jer je istekao termin predviđen za ovu kontrolnu utakmicu, kao što je bio slučaj u prvom meču.
Odbojkaška reprezentacija Crne Gore, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 12.11.2011. 23:25h

Kao u četvrtak, muška seniorska odbojkaška reprezentacija Crne Gore odigrala je i večeras neriješeno 2:2 (25:22, 22:25, 25:22, 21:25) sa Hrvatskom, u drugom od dva kontrolna meča u Daruvaru, u okviru priprema za pretkvalifikacioni turnir za Olimpijske igre u Londonu, koji se od 22. do 27. novembra održava u slovačkom Papradu.

Juče su Hrvati dobili prvi i četvrti set (33:31, 25:19), dok su drugi i treći pripali gostima, oba sa po 25:18...

Izabranici Ivana Joksimovića u nedjelju imaju slobodan dan, a onda u ponedjeljak u pet ujutro kreću za Beč, gdje će u ponedjeljak i utorak odigrati dva kontrolna meča sa Austrijom.